Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Svoje schopnosti môže človek poznať len vtedy, keď sa ich pokúsi využiť.

- anonym -

Prihlásenie

Zapamätať

Hľadaj znamenie

O vílach

Tento súbor kariet vám môže pomôcť pri rozhodovaní, poznávaní budúcnosti, pochopení prekážok stojacich v ceste vášmu šťastiu alebo úspechu, vo veciach, na ktorých vám záleží... Taktiež vám možno pomôže rozpoznať pravé motívy druhého človeka. Víly sú Božími anjelmi rovnakou mierou ako anjeli strážni alebo archanjeli. Víly sú prírodnými anjelmi, ktorí nám pomáhajú uzdraviť sa, nachádzať šťastie, radovať sa zo šťastných vzťahov a vytvárať lepší svet... Víly sú skutočné a majú značnú moc. Ak máte záujem dozvedieť sa o vílach viac, môžete skúsiť napr. knihu „Liečenie s vílami“ od autorky Doreen Virtue.

Ako pracovať s kartami

Víly sú prírodní anjeli, bude teda dobré, ak s kartami budete pracovať niekde v prírode alebo v blízkosti rastlín, kvetov. Ak sa nemôžete spojiť fyzicky s prírodou, zavrite oči a preneste sa v duchu na vaše obľúbené miesto hoci napr. aj v záhrade.

Karty a vaša budúcnosť

Tieto karty sú silné a zdá sa veľmi presné. Môžu vám ukázať vašu pravdepodobnú budúcnosť na základe vašich momentálnych myšlienok a vzorcov správania. Je však dôležité mať na pamäti, že svoju budúcnosť môžete meniť zmenou vášho myslenia. Ak vás vyložené karty nepotešili, využite získané vedomosti k uzdraveniu myšlienok, ktoré viedli k negatívnej situácii. Karty sú veľmi užitočné pri identifikovaní seba poškodzujúcich myšlienok a návykov, umožňujú vám zmeniť ich, a tým zmeniť i vašu budúcnosť. Požiadajte víly, nech vám pomôžu zamerať sa na to, čo skutočne chcete a nie na to, čo nechcete.

Miešanie kariet a kladenie otázok

Myslite na otázku a v duchu ju pri miešaní kariet položte vílam. Môžete sa opýtať na čokoľvek, čo vás skutočne zaujíma. Okrem toho, že požiadate o pomoc víly, môžete požiadať o pomoc aj nebesia... Zdá sa, že veštby sú ešte presnejšie, keď v duchu poprosíte o pomoc Boha, Ježiša Krista a Ducha Svätého. S prosbou o pomoc môžete v tomto zmysle experimentovať a požiadať kohokoľvek, s kým ste duchovne spriaznení. Tieto karty nie sú nábožensky obmedzené, takže fungujú v akomkoľvek systéme presvedčenia. Kedy máte prestať miešať resp. myslieť na svoj problém, otázku, situáciu, poznáte podľa toho, že budete mať dojem, akoby vás niekto zaťahal za ruku, alebo započujete vnútorný či vonkajší hlas, ako vám hovorí, aby ste prestali - jednoducho by ste tento moment mali intuitívne rozpoznať.

>Víly

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×