Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Svoje schopnosti môže človek poznať len vtedy, keď sa ich pokúsi využiť.

- anonym -

Prihlásenie

Zapamätať

Biorytmus

Hľadaj znamenie

Alternatívne terapie

V dnešnej dobe sa môžete stretnúť s veľkým množstvom rôznych alternatívnych terapií sľubujúcich zlepšenie vášho zdravia či už duševnmého, alebo fyzického. Aby ste sa v nich lepšie dokázali zorientovať, pripravili sme pre vás nasledujúci prehľad.

Ararétama

Predstavuje systém vibračných esencií vytvorených z prastarých stromov, ale tiež z bromélií, lián, lišajníkov, húb, kvetín a miazgy jednej z najväčších biodiverzít na našej planéte – Brazílskeho atlantického dažďového pralesa; ako skutočný poklad pre túto planétu uchováva prales hlboký zmysel pre pospolitosť, ktorá spočíva na úcte k odlišnostiam. Prostredníctvom svojich, zatiaľ 29 esencií, piatich zmesí, 14 fľaštičiek Aqua Ignea, vrátane jedného gélu prvej pomoci, vytvára Araretama ucelený vzdelávací systém pre emocionálnu úroveň nášho bytia.

SANDRA EPSTEIN – autorka esencií Araretama, je absolventkou Univerzity pre umenie a vzdelávanie, so špecializáciou na vzdelávacie programy. Výskumom esencií Brazílskeho atlantického dažďového pralesa sa zaoberá od roku 1990.

>Alternatívne terapie - Ararétama

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×