Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Vaše pocity zodpovedajú vašim myšlienkam.

- anonym -

Prihlásenie

Zapamätať

Veľká arkána

0 - Blázon

Symbolika

Urán/Merkúr

Parsifal, ktorý sa vydal na cestu v šatách blázna a na konci dlhého hľadania sa stal kráľom grálu. Symbolizuje pripravenosť ku zmene, zodpovednosť za vlastný rozvoj. Blázon počúva vlastné srdce a prehodnocuje kvalitu vzťahov. S veselou a radostnou tvárou prichádza do nových alebo zmenených (napr. dieťaťom), vzťahov. Bez predsudkov, komplikácií, ochotný riskovať, slobodný, nezávislý a tvorivý. Blázon ide vpred bez predchádzajúcich skúseností. Keďže 0 môže svedčiť o detskom spôsobe myslenia, prejavom môže byť ľahkomyseľnosť, naivita, hlúposť i hravosť. A keďže predstavuje tiež číslo 22, môže ísť o jednoduchosť múdreho a pokorného poznania po dlhej, zložitej a ťažkej ceste. Môže sa prejaviť chaoticky, ale nie naozaj nebezpečne.

Práca

Zmeny týkajúce sa práce súvisia so zvedavosťou, a ochotou naučiť sa nové. Bláznov skok vyžaduje odvahu, napriek strachu, a sľubuje veľký tvorivý potenciál. Treba si položiť otázky:

Ako si predstavuješ svoj skok?

Čo ti bráni v tvojej voľnosti?

Kam ťa srdce volá?

Vzťahy

Nekomplikovaný, živý a srdečný vzťah bez predsudkov a obmedzení. Partnera treba vnímať takého aký je a postupne objavovať jeho stránky, pričom sa treba riadiť srdcom. Treba si však dať pozor na zbrklosť a povrchnosť.

>>Veľká arkána - Blázon

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×