Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Život je ako trúbka, keď do nej nefúkneš, nič z nej nevyjde.

- L. Amstrong -

Prihlásenie

Zapamätať

Hodíte sa k sebe?


Trojrozmerné obrazce

Trojrozmerné obrazce alebo stereogramy sú mimoriadne obrázky. Pri správnom pozeraní sa na ne uvidíte trojrozmerné útvary, ktoré sú v nich zašifrované.

Ich prezeranie spôsobuje prechod mozgu do hladiny alfa, čo je stav medzi snom a bdelosťou, resp. začiatok zaspávania, kedy dochádza k zladeniu hemisfér a zosilneniu intuície. Je to stav spomalenia mozgu a je bez emócii, myšlienok a všetkého materiálneho. Tento stav ma pozitívny vplyv na podvedomie, na rozvoj vnútorného zraku a celkovo blahodárne pôsobí na ducha a tým aj na telo.

Ak ste sa ešte s týmito obrazcami nestretli, toto je najjednoduchší spôsob, no nie jediný, ako sa na ne pozerať:

  • Na začiatku sa na obrázok pozerajte z čo najbližšej vzdialenosti, min. 10 cm.
  • Pohľad majte rozdvojený a zaostrený na to, čo je za obrázkom, nesústreďte sa na žiaden bod. Obraz sa vám musí rozmazať.
  • Pomaly sa vám ukáže ukrytý obrazec. Môžete ho vidieť buď akoby pred obrázkom alebo priamo v obrázku. Niekde sa vynorí naraz celý, inokedy postupne.
  • Ak už obrázok vidíte, pomaly ho oddiaľujte, ale len pokiaľ sa nezačne strácať. Z väčšej vzdialenosti si vystúpený útvar môžete lepšie obzerať.

Na prvý krát to môže trvať dlhšie, dôležitý je kľud, sústredenosť a trpezlivosť.

Pravidelným tréningom si nájdete vlastný postup a bude stačiť malá chvíľka a skrytý obrázok odhalíte.

Pripravili sme pre vás dve skupiny obrazcov. Prvá je pre zábavu a druhú tvoria obrazce nabité energiou a tak pôsobiace na oslabený organizmus:

Obrazce pre zábavu

V týchto obrázkoch sú ukryté zvieratá, rastliny, ľudia pri nejakej činnosti, rôzne predmety a iné. Názov obrázka je to, čo v ňom uvidíte.

Lev
Energetické obrazce

Každý z týchto obrazcov je upravený energiou tak, že posilňuje buď jednotlivé orgány alebo jednotlivé systémy. Samozrejme nie je to východisko pri liečbe, ale iba možný doplnok a pričom výsledok nečakajte hneď. U každého je intenzita a čas prvého účinku rozdielna. Je možné, že zmena nenastane vôbec, alebo len veľmi malá. Veľa závisí od pozitívneho myslenia a celkového životného štýlu. Pre lepší účinok je potrebné s obrazcami pracovať pravidelne.

Celková harmónia

Čo obrazec skrýva? Dve oddelene polovice gule, pričom na obrázku nie sú celé polovice.

Krvný obeh

Čo obrazec skrýva? Štyri kruhy rôznej veľkosti a hrúbky zavesené nad sebou na šnúre od najväčšieho po najmenší. Každý kruh sa z oboch strán v strede mierne špicatí. Cely útvar je umiestnený viac vpravo.

Pohybový systém

Čo obrazec skrýva? Klobúk (lietajúci tanier)

>Trojrozmerné obrazce

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×