Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Život je ako trúbka, keď do nej nefúkneš, nič z nej nevyjde.

- L. Amstrong -

Prihlásenie

Zapamätať

Hľadaj znamenie

Hodíte sa k sebe?


Krištáľová guľa

Krištáľová guľa sa kedysi spájala s čarodejnicami . Dnes sa o nej hovorí v spojení s mágiou. Ak sa rozhodnete venovať „čítaniu“ z krištáľovej gule, pripravte sa na to, že to nepôjde na prvý, druhý a možno ani tretí raz. Budete potrebovať veľa trpezlivosti a častý tréning.

Krištáľová guľa sa používa na videnie najčastejšie budúcnosti, ale zodpovie aj otázky minulosti a prítomnosti. Najideálnejšie je mať guľu z pravého krištáľu. Ten je totižto na našej planéte veľmi dlho a za ten čas sa v ňom stihlo uložiť neskutočne množstvo informácii. Správnou metódou vám guľa dá prístup k týmto informáciám. Pri práci s krištáľovou guľou ide vlastne o spoluprácu nášho podvedomia a energie krištáľu.

Krištáľ býva väčšinou priesvitný, teda veľmi podobný sklu. Je možné používať aj sklenenú guľu, ale práca s ňou je oveľa náročnejšia. Samozrejme je to vždy na vašom výbere. Krištáľ môže byť mliečny a aj akokoľvek zafarbený, resp. môže mať v sebe aj rôzne žilky, ktoré môžu byt tiež farebne.

Existujú rituály, ktoré môžete pre začatím práce s guľou urobiť. Ak s guľou budete pracovať často, sami prídete na to čo vám vyhovuje a čo nie, či urobíte očistný rituál alebo ochranný na začiatku alebo na konci. Pre začiatkom je dobre urobiť okolo seba ochranný kruh buď bielou kriedou alebo len pomyslený , poprípade nakreslite ho rukou okolo seba. Pri robení kruhu je dobre odriekať buď nejakú mantru, alebo modlitbu alebo prosiť vyššie bytosti o ochranu. Guľa by mala byť najlepšie v tmavej miestnosti ,aby ste neboli rušený svetlenými odrazmi z okolia. Iná možnosť je pracovať na svetle ale mať za guľou tmavé pozadie, kvôli tlmeniu svetelných lúčov. Pri samotnej práci sa musíte uvoľniť, úplne prestať myslieť, resp. dostať sa do stavu meditácie. Práve počas meditácie sa napojíte na krištáľ. Najťažšie bude asi naučiť sa prestať myslieť, keďže celý život nás k tomu viedli. V stave meditácie pobudnite dovtedy, pokiaľ nebudete mať pocit, že ste dostatočne pripravený na ďalší krok. Tým krokom je to, že otvoríte oči, rozostriete pohľad, teda nepozeráte na nejaký bod gule ale na guľu ako celok. Postupne by sa mal obraz rozmazávať a vtedy položte otázku. Chvíľku počkajte a mal by sa ukázať obraz, čo je odpoveď na otázku. V prípade, že obraz neprichádza, otázku opakujte. Môže sa stať, že sa vám nebude dariť aj niekoľko dní, ale ak budete veriť a budete trpezlivý, úspech sa dostaví. Obraz v tomto ponímaní je súhrn symbolov. Časom prídete na to, ktorý čo znamená. Ak si to budete zapisovať, pomôže vám to pri analýze symbolu a pri ďalšej práci s guľou. Niekde môžete nájsť informáciu, že obrazy sa vám objavia v podvedomí. Keďže ale vaše podvedomie spolupracuje a je napojené na energiu gule, je to o tom ako to vnímate, teda niekto vidí obraz v guli a niekto v podvedomí. Podstata je ale rovnaká a odpoveď na otázku tiež. Ak ukončíte prácu, nezabudnite poďakovať za informácie a pomoc. Ak ju nepoužívate, je dobre mať guľu zabalenú v krabičke alebo látkovom vrecku a uloženú na neviditeľnom mieste. Je to z dôvodu, aby v prípade, že ju bude chytať niekto iný, nenarušil súlad vás a gule a nepretrhol puto, ktoré je medzi vami. V prípade, že sa tak stane, je dôležité guľu očistiť. Robí sa to opláchnutím pod studenou vodou a v duchu hovorte, že z nej zmývate všetku negatívnu energiu. Potom ju podržte v rukách a opäť v duchu hovorte, že ju nabíjate pozitívnou energiou. Kladne sa s ňou rozprávajte. Následne ju dajte na miesto kde svieti slnko, aby sa nabila ešte aj touto životne dôležitou energiou. Takto očistená a nabitá guľa je pripravená na prácu. Postup očistenia a nabitia gule urobte aj vtedy, ak je guľa nová.

Toto je jeden z možných spôsobov práce s krištáľovou guľou, ale nie jediný. V iných prameňoch môžete naraziť aj na ďalšie postupy.

>Metódy veštenia - Krištáľová guľa

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×