Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Život je ako trúbka, keď do nej nefúkneš, nič z nej nevyjde.

- L. Amstrong -

Prihlásenie

Zapamätať

Jasnovidectvo

Jasnovidectvo ja schopnosť človeka, ktorá ponúka pohľad do budúcnosti, minulosti a prítomnosti. Jasnovidec má otvorené tretie oko, čo nie je vidno na mentálnej úrovni. Nachádza sa na čele nad koreňom nosa a ak si v týchto miestach prejdete prstom, nahmatáte jemnú priehlbinu a predstaviť si ho môžete ako miesto, odkiaľ vyžaruje biele svetlo ( prúd jasnej energie). Tretie oko má každý, ale nie každý ho má otvorené. Mnohí sa už rodia s otvoreným tretím okom, ale veľa krát sa stáva, že vplyvom spoločnosti a udalostí, ktoré človek prežil a prežíva, im zakrpatie. Je to totižto vloha, resp. talent tak ako nadanie na hudbu, maľovanie, spievanie atd. a treba ho rozvíjať a zdokonaľovať. Mnohí ľudia s týmto zakrpateným darom sa mu začínajú venovať a trénovať ho v dospelosti. V mnohých prípadoch je impulzom buď nejaký zážitok alebo stretnutie človeka, ktorý im opäť pripomenie tento ich dar a schopnosť. Existujú hranice v ktorých by sa jasnovidci mali pohybovať a to napr. to, že by sa nemali vyvyšovať nad ľudí, ktorý tento dar nemajú, alebo by ho nemali zneužívať. V takomto prípade o tento dar prídu, samozrejme sa tak stane ak v čas nedôjde k náprave a uvedomeniu si svojho správania. Určite už mnoho z vás stretlo jasnovidca a možno sa aj vám stalo , alebo ste to počuli, že nie všetko čo povedal sa uskutočnilo. Deje sa to vtedy, ak človek zmení svoje myslenie a konanie, čím zmení aj spôsob svojho života.

Jasnovidec sa k odpovedi na otázku dostane tak, že sa uvedie do stavu, keď vidí obrazy bez pomoci očí alebo vidí duchovné bytosti a veci pomocou duchovného vnímania pomocou svojho zraku, alebo vidí fyzické objekty cez akúsi materiálnu clonu. Niektorí jasnovidci môžu vidieť aj dvoma spomínanými spôsobmi naraz.

Popri jasnovidectve existuje na tej istej báze, akurát prijímací orgán je iný, aj jasnopočutie a jasnocítenie. Pri jasnopočutí je prijímačom sluch alebo niektorí informácie vnímajú lebečnou dutinou, ktorou vnímajú šum alebo zvuk, ktorý je slabo počuteľný na pozadí normálneho zvuku. Čiže jednoducho povedané počujú hlasy, ktoré im buď dávajú odpovede na otázky alebo im hovoria iné informácie. Obdobné je jasnocitenie, len s tým rozdielom, že človek -médium prijíma informácii cez pocity.

Stretnúť sa môžete aj s inou interpretáciou jasnovidectva, ale to preto, že každý to vníma svojimi pocitmi a preto sa stáva, že to aj popisujú trochu inak.

>Metódy veštenia - Jasnovidectvo

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×