Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Život je ako trúbka, keď do nej nefúkneš, nič z nej nevyjde.

- L. Amstrong -

Prihlásenie

Zapamätať

Biorytmus

Karty víl

V tomto zozname kariet víl nájdete všetky karty, prostredníctvom ktorých vám chcú víly niečo povedať. Každá karta má svoj popis.

Akceptovať pocity

Vytiahnutím tejto karty Vám nebesia dávajú na vedomie, nech počúvate svoje skutočné pocity a riadite sa nimi. Neodrádzajte sami seba, že popierať svoj pravdivý vnútorný hlas je v poriadku. Váš vnútorný radca je veľmi múdry. Je to Vaša intuícia, ktorá je zdrojom múdrosti a prihovára sa Vám prostredníctvom Vašich pocitov a Vášho tela. Chvejúci sa žalúdok, trasenie rúk, vnútorná túžba niečo urobiť a prejaviť sa sú signály, ktoré by ste mali akceptovať. Víly hovoria, že nemáte zahadzovať to čo cítite, pociťujete, lebo vytvárate v sebe blok, premrhávate šance. Riaďte sa svojimi emóciami, pretože sú Vaším vnútorným kompasom, ktorý Vás vedie tam, kde sa cítite bezpečne. Ak Vám nie je jasné, čo vlastne cítite, zapisujte si svoje myšlienky a pocity, aby ste si ozrejmili, čo cítite.

Afirmácia

Počúvam svoje skutočné pocity, ctím si ich, rešpektujem a riadim sa nimi, pretože sú odpoveďou na moje modlitby.

>>Karty víl - Akceptovať pocity

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×