Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Život je ako trúbka, keď do nej nefúkneš, nič z nej nevyjde.

- L. Amstrong -

Prihlásenie

Zapamätať

Biorytmus

Hodíte sa k sebe?


Vodnár - erotický horoskop

Január 21 - Február 19

Muža narodeného v znamení Vodnára žena zaujíma ako človek, a nie ako predmet sexu. Keď sa mu totiž nejaká zapáči, lipne na nej rovnako silne aj z duševnej, aj z telesnej stránky. Jeho prvé kroky budú pomalé, obozretné: rád prežíva predohru, ktorá je pre neho dôležitou súčasťou milostnej rozkoše. V tomto ohľade je majstrom dvorenia. Žiaľ, má sklony k tomu, aby ostal len pri ňom, a často ho treba stimulovať, aby sa pohol ďalej. Podobne je to aj v posteli – niekedy sa predohra tak pretiahne, že milovanie sa skončí bez úplného zavŕšenia. Nie preto, že by nebol schopný, ale nevie sa jednoducho k tomu odhodlať. Ale ak sa raz „utrhne“, môže byť z neho vynaliezavý a vynikajúci milenec. Jeho erotická vynaliezavosť prináša veľkú slasť aj pre partnera. Ale stáva sa aj to, že sa partner cíti nepríjemne, neuspokojene, ba čo viac – pociťuje bolesť.

Vodnár totiž nie je typ, ktorý by mal morálne zábrany: je preň charakteristická tolerancia a duchovná otvorenosť, preto nič, čo je ľudské, sa mu nezdá zvláštne. V krajných prípadoch sa približuje až k sadizmu – keď si napríklad všimnete, že sa začne pohrávať so zápalkami, okamžite si schyťte šaty a bežte kade ľahšie. Je to naozaj vynaliezavý a vytrvalý milenec.

U svojej partnerky ocení, keď bude tiež nápaditá. Nebráni sa ničomu, rád jazykom dráždi klitoris, pokiaľ chcete zažiť ešte väčšiu rozkoš použite trošku tekutej čokolády, jahôdkového olejíčka alebo medu. Potrite si klitoris a uvidíte koľko času a pozornosti bude venovať orálnemu milovaniu. Nezabudnite, že musíte byť nápaditá a meniť chute, erotické pomôcky, oblečenia, hudbu, osvetlenie, prostredie, postelné prádlo...

Patrí k mužom, ktorí sú veľmi vzdelanými v tomto odbore, majú preštudovanú každú dostupnú literatúru, poznajú väčšinou všetky svetové smery a štýly milovania. Nejeden navštevuje súkromné hodiny tantry. Nebráni sa ani experimentovaniu v malom množstve vo výmene partnerov, skupinovému sexu, ale všetko za predpokladu, že i partnerka s týmto postojom súhlasí. Pokiaľ je doma spokojný, patrí k verným milencom a partnerom. Neskutočne rád pri milovaní strieda polohy, pamätajte, že behom jedného milostného aktu ich vystrieda hneď niekoľko. Priťahujú ho exotické ženy. Niekedy ale dávajte pozor na extrémnosti a na polievanie teplým až horúcim voskom.

Pomaly sa rozbieha. Nie sú pre ňu typické prvotné inštinkty. Láska je pre ňu Mozartova symfónia, a nie koncert Rolling Stones. Nehľadajte v jej objatí bezhraničné vytrženie. Ale keď sa už raz dostane do tempa, potom celú svoju predstavivosť (a tej nie je málo) uvoľní pre seba a svojho partnera. Niet ničoho v sexuálnych príručkách, čo by nechcela vyskúšať. Pričom ako záverečný akord vymyslí svoju vlastnú kreáciu, variáciu variácií. Sleduje blaženosť toho druhého a je rada, že k tomu prispela. Je ideálnou milenkou pre tých mužov, ktorí trpia nejakými zábranami. Často nadradí želania iných nad vlastné záujmy a tým sa vystavuje riziku, že sa stane obeťou egoistických požadovačných mužov (nezriedka sú jej partneri značne starší muži).

S pochopením sa žena narodená v znamení Vodnára obracia aj k ostatným ženám: je schopná vtúpiť do lesbického vzťahu len preto, že sa nedokáže dívať na svoju nešťastnú priateľku, trpiacu absenciou telesnej alebo duševnej lásky. Vždy ocení vašu mužnosť.

Obdivuje silných a pekne urastených mužov. Priťahujú ju chĺpky, niekedy čím viac chlpatá hruď a chrbát, tým lepšie. V predohre sa rada pohráva s chĺpkami, spravidla začína pri kotníkoch a postupne postupuje po celých nohách cez rozkrok až na chrbát. Svojho milenca mierne hladí, škriabe, dráždi, rozfúkava teplým vzduchom jeho hustý porast. Vo svojom hladení rada strieda stupne tlaku, od úplne jemného zdanlivého dotyku, až po silné stisky spojené s dráždivou bolesťou.

Na mužoch ju tiež priťahuje zadoček. Silný, môže byť i tučnejší, ale výhradne musí patriť iba jej. Vo výbere partnerov je veľmi liberálna, dokáže utešiť a uspokojiť sexuálne frustrovaných mužov, nevadí jej rola milenky a utišovateľky, ani o mnoho rokov starší partner, ktorý potrebuje sexuálne uspokojiť. Vodnárka to vďaka svojej tolerancii a prispôsobivosti väčšinou dokáže.

Ak je dočasne sexuálne osamotená, vymýšľa zaujímavé formy masturbácie. Priťahujú ju všetky oblasti partnerovho tela, ale zvláštnu záľubu bude mať v nohách a prstoch. Rada sa pohráva s jednotlivými prstami, saje ich, cumle a mierne dráždivo hryzie. Pozornosť vždy bude venovať tiež vašim kotníkom. K análnemu milovaniu pristupuje s otvorenosťou, ale vyžaduje dodržovanie zásad čistoty. Čo sa páči jej partnerovi sa väčšinou páči i jej.

Najcitlivejšími miestami Vodnárov sú lýtko a členok, preto každá pozícia, ktorá umožní dráždenie týchto oblastí, prispeje k zvýšeniu sexuálnej túžby. Pokúste sa nenápadne končekmi prstov opakovane pohládzať Vodnárom lýtka a členky, uvidíte, ako zareagujú! Dávajte pozor na to, aby vaše dotyky boli nežné, každé hrubé ublíženie vyvolá u Vodnára opačnú, neželateľnú reakciu.

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×