Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Slovo má ľahkosť vetra a silu hromu.

- V. Hugo -

Prihlásenie

Zapamätať

Biorytmus

Hodíte sa k sebe?


Doba žatvy - cyklický horoskop

Doba žatvy patrí medzi posledné letné znamenia. Pre ľudí narodených v tomto období je charakteristická starostlivá povaha, pracovitosť, skromnosť a ohľaduplnosť. Sú zdržanliví a snažia sa udržať si odstup od druhých. Pre svoju veľkorysosť bývajú zneužívaní svojím okolím. Uprednostňujú stereotyp, harmonický život a pocit istoty.

Sú pracovití a húževnatí, často sa spoliehajú len na vlastné sily a nedovolia pomoc od druhých. Najskôr si starostlivo premyslia každý svoj krok a jeho dôsledok a až po zvážení všetkých možností konajú. Dokážu zvládnuť zložité úlohy.

Veľakrát nedávajú svoje city najavo preto sa môžu stretnúť s nepochopením a nezáujmom od druhých. V partnerských vzťahoch bývajú verní a oddaní. Dôležité je pre nich stabilné rodinné zázemie. Nedokážu sa preniesť cez partnerovu neveru. Trápia sa pre maličkosti.

Ich zdravotné problémy vyplývajú z neustáleho duševného napätia. Nemali by zabúdať na správnu životosprávu. Sú náchylní na črevné a žalúdočné ochorenia.

Hľadaj znamenie

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×