Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Slovo má ľahkosť vetra a silu hromu.

- V. Hugo -

Prihlásenie

Zapamätať

Biorytmus

Hodíte sa k sebe?


Doba ticha - cyklický horoskop

V tomto období Zem prechádza očistou aj keď príroda ešte spí. Ľudia narodení v tomto období prekypujú energiou a aktivitou. Majú radi všetko nové, nepoznajú stereotyp v živote. Dobre sa prispôsobujú ale keď cítia obmedzovanie upadajú do stresu. Chcú mať svoju slobodu a nespútanosť.

Majú rôzne nereálne plány a predstavy na ktoré zbytočne míňajú energiu. Pri presadzovaní svojich názorov sú tvrdohlaví až netolerantní. Túžia po sebarealizácií. Sú nároční k sebe aj k svojmu okoliu. Sú bystrí, dobrosrdeční, ochotní kedykoľvek pomôcť. Majú umelecké nadanie. Sú dobrými organizátormi a rečníkmi.

Vo vzťahu si veľakrát svojho partnera idealizujú. Dokážu byť vášniví ale aj chladní. Neveru netolerujú. Uprednostňujú lásku na celý život.

Dodržujú zdravý životný štýl. Môžu sa u nich vyskytnúť problémy s krvným obehom, chodidlami a s lýtkami. Dobre reagujú na zmenu prostredia a čerstvý vzduch.

Hľadaj znamenie

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×