Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Vaše pocity zodpovedajú vašim myšlienkam.

- anonym -

Prihlásenie

Zapamätať

Biorytmus

Hodíte sa k sebe?


Doba rozkvetu - cyklický horoskop

Doba rozkvetu patrí medzi posledné jarné znamenia. Podobne ako predchádzajúce obdobia aj tu má dôležitú úlohu slnko. Vďaka slnku sú ľudia v tomto období obdarení silou a všestranným nadaním. Na ľudí vplýva aj vietor, ktorý prináša zmenu a pohyb. Preto sú tieto osoby na jednej strane zábavné, inteligentné ale nestále, nespokojné a sebecké.

Veľa činností robia povrchne preto by sa mali sústrediť na jednu. Keď chcú, dokážu byť milí a prívetiví. Majú vlastné názory, ktoré nič nemôže ovplyvniť. Rady druhých neberú do úvahy. Ľudia narodení v tomto období sú dobrí rečníci ale len málokedy počúvajú druhých. Uprednostňujú rozum pred citmi. V každej situácií konajú spontánne. Potrebujú povolanie, ktoré by im poskytovalo potrebnú slobodu a dostatok zmien.

Vo vzťahoch sú citliví ale kvôli ich aktívnemu životu sú ich lásky veľakrát povrchné. Vernosť nie je ich silnou stránkou. Bývajú náchylní na ochorenia dýchacích ciest.

Hľadaj znamenie

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×