Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Vaše pocity zodpovedajú vašim myšlienkam.

- anonym -

Prihlásenie

Zapamätať

Biorytmus

Hodíte sa k sebe?


Doba rastu - cyklický horoskop

Čas tohto obdobia patrí pod znamenie zeme. Táto doba sa vyznačuje úrodou a novým životom. Slnko obdarúva ľudí narodených v tomto období silou a energiou. Ak je však tejto energie veľa, môže sa u nich objaviť agresivita.

Pre naplnenie svojich cieľov sú ochotní urobiť čokoľvek a nezaujímajú ich vzniknuté následky. Je pre nich charakteristická vytrvalosť, rozhodnosť. Sú predurčení dosiahnuť úspech. Majú radi zmenu a v práci sú vynaliezaví. Ľahko sa prispôsobujú novým okolnostiam.

Hnacou silou je pre nich ctižiadostivosť. Túžia po spoločenskom postavení, po duchovnom a materiálnom raste. Majú pokojnú povahu a dostatok trpezlivosti. K ich pozitívnym vlastnostiam patrí pracovitosť a vytrvalosť. Hľadajú povolania, ktoré im poskytnú sebarealizáciu.

K svojim parterom sú ohľaduplní, zmyselní a pozorní. Túžia po harmonickom vzťahu. Milujú spoločnosť v ktorej prekypujú humorom.

Ľudia narodení v tomto období mávajú často problémy so srdcom a ľadvinami.

Hľadaj znamenie

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×