Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Slovo má ľahkosť vetra a silu hromu.

- V. Hugo -

Prihlásenie

Zapamätať

Biorytmus

Hodíte sa k sebe?


Doba prvých mrazov - cyklický horoskop

V tomto období začínajú prvé mrazy a sneh. Príroda sa ukladá k hlbokému spánku. Pre ľudí je charakteristická hĺbavosť a bujná fantázia. Prekypujú nápadmi a bystrosťou.

K ich pozitívnym vlastnostiam patrí húževnatosť, vytrvalosť, veľkorysosť a tolerancia. Naopak k ich negatívam patrí neznášanlivosť, pomstychtivosť a lakomosť. V spoločnosti nedávajú svoje city najavo preto môžu pôsobiť tajomne až chladne. Všetko do čoho sa pustia dotiahnu dokonca. Vďaka svojej zvedavosti sú schopní odhaliť všetky tajomstvá.

Majú vysoké sebavedomie a nedávajú si pozor na jazyk. Vždy musia mať posledné slovo. Kvôli sebarealizácií by mali mať tvorivú prácu. Vhodné sú pre nich vedúce miesta.

Svojmu partnerovi splnia všetko čo mu vidia na očiach. Sú vášniví milenci.

Pre ľudí narodených v tomto období je charakteristické pevné zdravie. Problémy, ktoré sa u nich vyskytnú sú spôsobené z nedostatku pohybu a nadmerného jedenia. Sú náchylní na žalúdočné a črevné ochorenia. Mali by myslieť na odpočinok a dostatočné množstvo spánku.

Hľadaj znamenie

>>Doba prvých mrazov

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×