Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Slovo má ľahkosť vetra a silu hromu.

- V. Hugo -

Prihlásenie

Zapamätať

Biorytmus

Hodíte sa k sebe?


Doba prebudenia - cyklický horoskop

Toto obdobie je charakteristické pre jarné znamenia. Vládu získava znovu nastupujúce slnko. Všetko sa prebúdza k novému životu. Preto sú ľudia narodení v týchto mesiacoch plní energie a vitality. Dobre sa prispôsobujú novým situáciám. Sú všade tam, kde sa niečo deje.

Ich negatívom je vysoké sebavedomie, ktoré hraničí s tvrdohlavosťou. Sú rodenými manipulátormi. Pre ich impulzívnu povahu robia predčasné rozhodnutia a závery. Nemajú zmysel pre kompromis. Nikdy nedotiahnu rozrobenú prácu dokonca. Vďaka ich optimizmu sa ľahko vyrovnávajú s neúspechom. Ich arogancia a egoizmus im bráni dosiahnuť vytúžený úspech. Sú príliš dôverčiví a preto ich mnohí ľudia zneužívajú.

Vo vzťahoch chcú byť dominantní. Za každú cenu sa snažia presadiť svoj názor. Sú vášniví milenci. Pre ich majetnícku povahu a žiarlivosť dokážu svojho partnera často raniť.

Kvôli ich aktívnemu životnému štýlu sa môžu objaviť zdravotné problémy ako migréna, poruchy nervovej sústavy spôsobené stresom. Sú to len varovné signály, ktoré naznačujú aby človek narodený v tomto období trochu spomalil v životnom tempe a doprial si odpočinok.

Hľadaj znamenie

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×