Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Vaše pocity zodpovedajú vašim myšlienkam.

- anonym -

Prihlásenie

Zapamätať

Biorytmus

Hodíte sa k sebe?


Doba obnovy - cyklický horoskop

Doba obnovy patrí medzi posledné zimné obdobia. Pôsobením Slnka sa príroda pomaly zobúdza zo spánku a spolu s ňou aj nový život. Toto obdobie je symbolom smrti a znovuzrodenia.

Ľudia narodení v tomto období nie sú veľmi prakticky založení ale za to sú citliví a hlboko vnímaví, ochotní kedykoľvek druhému pomôcť. Tieto znamenia si udržujú od ľudí určitý odstup kvôli ich rodenej nedôvere.

Svoje city nedávajú najavo. Kritiku berú príliš osobne. Sú obdarení dobrým inštinktom a preto sa nedajú len tak ľahko oklamať. Uprednostňujú vlastné pocity a skúsenosti pred radami druhých.

Keď majú prácu, ktorá im vyhovuje sú pracovití, plní energie. Každú svoju činnosť sa snažia dotiahnuť dokonca. Sú empatickí voči druhým.

V láske sú citliví a nehanbia sa dať svoje city najavo. Sú ľahko zraniteľní. V partnerstve očakávajú vernosť a oddanosť.

Svoje problémy veľakrát riešia aj nadmerným jedením, preto sa u nich môže objaviť obezita. Sú náchylní na reumatizmus. Mali by myslieť na pravidelný odpočinok.

Hľadaj znamenie

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×