Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Vaše pocity zodpovedajú vašim myšlienkam.

- anonym -

Prihlásenie

Zapamätať

Biorytmus

Hodíte sa k sebe?


Doba dlhých dní - cyklický horoskop

Doba dlhých dní patrí medzi prvé znamenia leta. Je tiež symbolom prechodu z detstva do dospelosti. Ľudia narodení v tomto období sa vyznačujú svojou citlivou a romantickou povahou. Majú veľkú fantáziu a pred reálnym svetom uprednostňujú svoje sny. Pred problémami utekajú do sveta predstáv. Sú závislí na minulosti a na spomienkach. Často spomínajú na detstvo. Po sklamaní upadajú do sebaľútosti.

Veľakrát sú náladoví, náruživí ale aj nežní a búrliví. Uprednostňujú riešenie cudzích problémov pred svojimi vlastnými. Sú rodinne založení. Domov je pre nich dôležitým miestom a úkrytom pred okolitým svetom. K svojim blízkym sú niekedy prehnane starostliví ale za to láskaví a pozorní.

Do vzťahov sa nevrhajú s horúcou hlavou. Ich láska je silná a úprimná. Za partnerov si vyberajú silnejšie osoby v ktorých hľadajú oporu a ochranu.

Vďaka dostatočnému odpočinku sa po chorobách dokážu rýchlo zotaviť. Náchylnejšia na ochorenia je u nich tráviaca sústava.

Hľadaj znamenie

>>Doba dlhých dní

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×