Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Šťastie nie je pôžitok, je to víťazstvo.

- anonym -

Prihlásenie

Zapamätať

Biorytmus

Hľadaj znamenie

Alternatívne terapie

V dnešnej dobe sa môžete stretnúť s veľkým množstvom rôznych alternatívnych terapií sľubujúcich zlepšenie vášho zdravia či už duševnmého, alebo fyzického. Aby ste sa v nich lepšie dokázali zorientovať, pripravili sme pre vás nasledujúci prehľad.

Silvova metóda

Sila ducha nad hmotou. Zástanci Silvovej metódy, čo je istá forma dynamickej meditácie, tvrdia, že vyliečia problémy ako stres a napätie uvedomelým ovládnutím mysle. Túto terapiu vypracoval v roku 1966 Američan mexického pôvodu José Silva, ktorý bol samouk.

Táto metóda prirovnáva mozog k obrovskému počítaču riadenému mysľou. Mozog vysiela elektrické impulzy, tzv. mozgové vlny, rôznych frekvencií napojené na rôzne stavy vedomia. Silvova metóda je založená na predpoklade, že väčšina ľudí si uvedomuje iba povrchovú, každodennú rovinu mysle. Silvova technika ich vraj spojí s hlbšími, kreatívnejšími úrovňami mysle.

Komu môže Silvova metóda pomôcť: Podľa tých, ktorí ju vyučujú, môže táto metóda pomôcť ľuďom takmer v každom veku a vo všetkých profesiách. Nie je však vhodná pre pacientov s vážnymi emocionálnymi alebo duševnými problémami. V takých prípadoch je vždy potrebné sa poradiť s praktickým lekárom alebo s psychiatrom.

>Alternatívne terapie - Silvova metóda

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×