Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Odkaz dňa

Šťastie nie je pôžitok, je to víťazstvo.

- anonym -

Prihlásenie

Zapamätať

Biorytmus

Hľadaj znamenie

Alternatívne terapie

V dnešnej dobe sa môžete stretnúť s veľkým množstvom rôznych alternatívnych terapií sľubujúcich zlepšenie vášho zdravia či už duševnmého, alebo fyzického. Aby ste sa v nich lepšie dokázali zorientovať, pripravili sme pre vás nasledujúci prehľad.

Elektroakupunktúra podľa Volla

Dr. Reinhard Voll skonštruoval v päťdesiatych rokoch prístroj, ktorý umožňuje merať elektrický odpor kože v bodoch známych z klasickej čínskej akupunktúry. Pretože každému bodu zodpovedajú určité telesné orgány, je možné na základe nameraného odporu učiniť záver o stave týchto orgánov.

Touto metódou môžu byť odhalené chronické zápalové ložiská, napr. v zuboch, krčných mandliach, vo vedľajších nosných dutinách a vo vnútorných orgánoch, ako je žlčník alebo slinivka brušná, často dlho predtým, než sa objavia symptómy ochorenia. Ďalej je možné preveriť účinnosť a znášanlivosť jednotlivých liekov práve tak ako potravín alebo jedov, napr. pesticíd, chemikálií na ochranu dreva, alebo amalgámu.

Bohužiaľ klasická medicína túto metódu neuznáva, takže vzniknuté náklady nie sú hradené zdravotnými poisťovňami. V prípade záujmu sa môžete obrátiť na lekára praktizujúceho EAV a majúceho buď medzinárodnú skúšku, alebo školenie v Inštitúte postgraduálneho vzdelávania v zdravotníctve(IPVZ).

>Alternatívne terapie - Elektroakupunktúra podľa Volla

Reklama na stránke | Pravidlá | Kontakt | Na stiahnutie | Cookies * Veštenie naživo zabezpečuje Mediatex s.r.o., P.O.BOX 60, 830 00, Bratislava 3, cena 1 min. hovoru 1,60 EUR s DPH.

OK

×